• VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show

 

 

 

این واحد تولیدی از سال 1360 در رسته تولید قطعات فایبرگلاس اعم از، قطعات ماشین های سبک و سنگین، وان و زیردوشی حمام، گلدان های گل و گیاه ، لوازم دندانپزشکی، ایزاولاسیون وانهای اسید و استخر، کیوسکهای مطبوعات فعالیت داشته است، و از سال 1372 شروع به تولید مانکن های لباس و ملزومات فروشگاهی نموده و با بکارگیری بهترین مواد اولیه فایبرگلاس و در ارتباط بودن با کارخانجات تولیدی کشورهای چین و ترکیه توانسته است در این سالهای متوالی جدیرترین مدلها را با بهترین مواد اولیه تولید و به نمایش در آورد.

 

 

 

سوالات متداول

درهنگام سفارش به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

از آنجایی که این کالاها(مانکن) جهت استفاده در مکانی مناسب و همراه با پوشش اسلامی به شما عزیزان عرضه میگردد، مسائل مرتبط با استفاده نامناسب با قوانین جامعه به عهده خریدار میباشد . و این واحد هیچگونه مسئولیتی را به عهد نمیگیرد.

نحوه انتخاب یک محصول مناسب در بین سایر اجناس؟

به لحاظ فضا سازی و زیبایی محیط، تناسب بین ژست و رنگ مانکن و طراحی داخلی فروشگاه امری غیر قابل چشم پوشیست. لذا انتخاب مدلی با رنگ مناسب و قرار دادن در فضایی درخور، یکی از مسائل مهم در زمینه انتخاب این اجناس میباشد.

نحوه ثبت سفارش و پرکردن فرم مربوط به آن؟

از آنجایی که این فرم ها به صورت آنلاین به بخش فروش و انبار ارائه میگردد. لذا درج صحیح کد از اهمیت ویژه ای برخوردا میباشد. دقت در پرکردن مشخصات فروشگاه ، شماره تماس، کد محصول و رنگ آن ، شما را در داشتن محصول مناسب در اسرع وقت یاری مینماید.